Chisora vs Washington v Londýně!

Derek Chisora vs Gerald WashingtonBritský tvrďák Dereck Chisora se vrací na galavečeru Joshua vs Whyte 2 v Londýně a do cesty se mu postaví Američan Gerald Washington!

12.8.2023 – O2 Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Dereck Chisora 🇬🇧🆚🇺🇸 Gerald Washington
Přímý přenos DAZN

Britská pětka a světová desítka „WAR“ Dereck CHISORA (33-13-0, 23 KO) a americká šestka a světová sedmadvacítka „El Gallo Negro“ Gerald WASHINGTON (20-5-1, 13 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v Londýně!

Devětatřicetiletý britský boxer Dereck Chisora se vrací po loňské porážce s šampiónem Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO), který jej ve třetím vzájemné zápase dokázal ukončit v desátém kole. Následovala devítiměsíční pauza a vrací se již příští týden v sobotu na galavečeru v Londýně.

Jeho soupeřem bude jednačtyřicetiletý americký veterán Gerald Washington. Američan měl velmi dobře rozjetou profesionální kariéru než ho v roce 2017 seřezal v pěti kolech tehdejší světový šampión Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO). Od té doby šla Washingtonova kariéra strmě dolu a dokázal vyhrát pouze dva duely z šesti zápasů. Naposledy boxoval loni v lednu, když jej v osmi kolech vyprovodil turecký boxer Ali Eren Demirezen (17-1-0, 12 KO).

Derek Chisora vs Gerald Washington

Hlavním zápasem na galavečeru v Londýně bude dlouho očekávaná odveta „AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) vs „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (29-3-0, 19 KO). První vzájemný duel v roce 2015 ovládl Joshua, když svého krajana tvrdě sestřelil v sedmém kole. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.

Anthony Joshua vs Dillian Whyte 2