Usyk: Čeká mě nejdůležitější zápas!

Oleksandr UsykBývalý král křížové váhy Oleksandr Usyk přiznává, že ho v sobotu čeká nejdůležitější zápas kariéry. Být je šampiónem křížové váhy je jedna věc, ale ovládnout královskou divizi je něco úplně jiného, říká!

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha 
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Souboj o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování si musíte zaplatit jak předplatné, tak ještě doplatit jednorázově 490 kč za tento galavečer.

Neporažená britská dvojka a světová trojka „The Gypsy King“ Tyson FURY (34-0-1, 24 KO) a neporažená ukrajinská a světová jednička Oleksandr USYK (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pásy WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

„Být nesporným šampiónem křížové váhy je jedna věc a druhá věc je být šampiónem těžké váhy. Tohle je přece královská kategorie, ta nejdůležitější. Absolutní šampión těžké váhy je ten pravý král boxu. Jdu si za svým snem a doufám, že se v sobotu promění ve skutečnost“. Říká bývalý šampión křížové váhy

„Nejde mi o peníze, ale jen o dědictví a můj odkaz. Na nic si nehraju, jen hromadím a sbírám energii, protože ta nejdůležitější noc bude v sobotu. Čeká nás jedinečný boj, protože ten, kdo posbírá všechny mistrovské pásy, se ve své váze stává skutečnou jedničkou a v boxu není důležitější kategorie než těžká váha. Takže jsem moc natěšený a těším se na sobotní večer“. Dodává Oleksandr Usyk.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk