Fury: Pokud porazím Usyka, zapíšu se do historie!

Tyson FuryÚřadující šampión WBC Tyson Fury ukončil kralování Wladimira Klitschka, ukončil i éru Deontaye Wildera a nyní chce přepsat historii a stát se nesporným šampiónem těžké váhy!

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha 
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Souboj o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování si musíte zaplatit jak předplatné, tak ještě doplatit jednorázově 490 kč za tento galavečer.

Neporažená britská dvojka a světová trojka „The Gypsy King“ Tyson FURY (34-0-1, 24 KO) a neporažená ukrajinská a světová jednička Oleksandr USYK (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pásy WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

„Setkal jsem se s olympijským vítězem, čelil jsem neporaženým soupeřům, čelil jsem úřadujícím šampionům, ale nikdy jsem se nesetkal s mistrem dvou divizí. Proto si myslím, že Oleksandr Usyk bude jednoznačně nejtěžší soupeř, kterému jsem kdy čelil. On dokázal do dnešního doby v boxu vše co šlo a v sobotu se ukáže, kdo dojde až na vrchol“. Říká rodák z Manchester.

„Díky jeho úspěchům, řadím Usyka na vrchol mého seznamu nejlepších soupeřů. Vzhledem k tomu, co jsem již dosáhl, mě výhra nad Usykem posune až na vrchol seznamu všech dob. Lidé měli právo po souboji s Ngannou o mně pochybovat, ale v sobotu zase vyhraju a stanu se po Lewisovi nesporným šampiónem těžké váhy“. Dodává neporažený šampión WBC Tyson Fury.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk