Fury vs Usyk: Známe rozhodčí!

Fury vs UsykTřetím mužem ve sjednocujícím duelu těžkých vah bude Američan Mark Nelson. Na bodech budou Manuel Oliver Palermo, Craig Metcalfe a Mike Fitzgerald!

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha 
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Souboj o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování si musíte zaplatit jak předplatné, tak ještě doplatit jednorázově 490 kč za tento galavečer.

Neporažená britská dvojka a světová trojka „The Gypsy King“ Tyson FURY (34-0-1, 24 KO) a neporažená ukrajinská a světová jednička Oleksandr USYK (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pásy WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

Pořadatelé oznámili jméno ringového a trio bodových sudích, kteří budou mít na starosti sobotní sjednocující duel těžkých vah na galavečeru v Rijádu. Třetím mužem v ringu bude velmi zkušený americký rozhodčí Mark Nelson. Ačkoliv se pohybuje v ringu od roku 1992 a má na kontě 995 zápasů, tak ani v jednom případě nebyl v žádném zápase Furyho ani Usyka.

Mezi jeho největší titulové zápasy které řídil jsou například Manny Pacquiao vs Jeff Horn, Jason Moloney vs Saul Sanchez, Tim Tszyu vs Brian Mendoza, Subriel Matias vs Jeremias Ponce, Stephen Fulton vs Daniel Roman, Jamel Herring vs Shakur Stevenson nebo Jose Carlos Ramirez vs Maurice Hooker.

Pokud zápas skončí na body, budou o jeho osudu rozhodovat Manuel Oliver Palermo ze Španělska, Kanaďan Craig Metcalfe a americký sudích Mike Fitzgerald. Celý galavečer bude přenášet streamovací platforma DAZN.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk