UFC 303 nabídne duel McGregor vs Chandler!

Conor McGregor vs Michael ChandlerBývalý šampión UFC Conor McGregor a bývalý šampión Bellatoru Michael Chandler se střetnou na turnaji UFC 303, který se bude konat 29. června v Las Vegas!

29.6.2024 – T-mobile aréna, Las Vegas, USA
UFC 303
Velterová váha
Conor McGregor 🇮🇪🆚🇺🇸 Michael Chandler
Přímý přenos na Nova Sport 6

Pětatřicetiletý irský válečník Conor McGregor získal v roce 2015 titul v pérové váze, když už v prvním kole ukončil tehdejšího šampióna Joseho Alda. O rok později v New Yorku získal také titul v lehké váze, když ve druhém kole zničil Eddie Alvareze. Následovala dvouletá pauza a vrátil se až v říjnu 2018, kdy nestačil na hvězdného Khabiba Nurmagomedova. V lednu 2020 si připsal vítězství nad Donaldem Cerronem  a rok později prohrál dvakrát s Dustinem Poirierem.

Od té doby v kleci nestál a vrací se až na turnaji UFC 303 v Las Vegas, kde se střetne s bývalým šampiónem již zaniklé organizace Bellator. Sedmatřicetiletý americký zápasník přešel do UFC v lednu 2021, kdy už v prvním kole ukončil Dana Hookera. Vypadalo to, že naváže na úspěchu v Bellatoru, ale nakonec se tak nestalo. Ještě tentýž rok prohrál před limitem s Charlesem Oliveirou a na body Justinem Gaethjem.

V květnu 2022 dokázal porazit Tonyho Fergusona ve druhém kole a vypadalo to, že by mohl začít vyhrávat. Jenže v listopadu přišla studená sprcha, když jej vybodoval Dustin Poirier a Chandler si připsal už třetí porážku z pěti zápasů. V loňském roce nezápasil vůbec a vrací se tak po 19 měsících. Kdo se po dlouhé pauze vrátí v lepší kondici? Conor McGregor nebo Michael Chandler?

Conor McGregor vs Michael Chandler