Video: Procházka vs Rakič!

Jiří Procházka vs Aleksandar RakičPojďme se podívat na skvělý finiš Jiřího Procházky na turnaji UFC 300 v Las Vegas, kde ve druhém kole dokázal uzemnit a umlátit Aleksandara Rakiče! Video ze zápasu v článku!

V neděli v brzkých ranních hodinách našeho času se vrátil na jubilejním galavečeru UFC 300 v Las Vegas český samuraj Jiří Procházka a do honby za titulovou výzvou se mu do cesty postavil obávaný dvaatřicetiletý Rakušan Aleksandar Rakič. Zápas začal ve vysokém tempu a lehce navrch měl Rakič, který v postoji Procházkovi okopával nohy a několikrát tvrdě zasáhl. Procházka také zahrozil, ale Rakič byl nebezpečnější a první kolo šlo za ním.

Druhé kolo pokračovalo v podobném duchu a viděli jsme několik tvrdých výměn, ve kterých měl však navrch Rakič. V polovině kola dokázal český bijec skvěle Rakiče natrefovat, ten ztratil stabilitu a šel k zemi, kde vládne Procházka a Rakiče bez milosti umlátil a rozhodčí Herb Dean duel po tvrdých úderech ukončil. Procházka si tak připsal čtvrtou výhru v UFC a opět se přiblížil titulové bitvě.