Tým Dekýše je zápasu s Polakovičem otevřený!

Lukáš Dekýš a Wiktor MateranPolští zástupci Lukáše Dekýše v čele s Wiktorem Materanem se nebrání velké bitvě ve velterové váze s Pavlem Polakovičem!

Jak jsme již v neděli psali ZDE, o zápas Lukáš Dekýš vs Pavel Polakovič má velký zájem přední promotérská skupina v České republice Patron Boxing v čele s Patrikem Knoppem, kteří zastupují právě Polakoviče. Český promotér se vyjádřil, že je připraven jeden z největších zápasu na české scéně zorganizovat.

Nyní přišla také reakce polské strany ze stáje Materan Boxing Group, které šéfuje Wiktor Materan. Polský promotér se jednomu z největších zápasů na české scéně nebrání a je připraven v příštím roce o duelu jednat. Zástupce Dekýše odhalil plány.

„Samozřejmě do budoucna o tento duel zájem máme, nicméně nyní už připravujeme další duel na prosinec. Lukáš odboxoval za poslední dva roky pět titulových zápasů a všechny vyhrál. Nyní máme v jednání jeden netitulový zápas na konci roku a pak budeme v týmu plánovat příští rok“. Prozradil Materan.

„Pokud vše vyjde podle plánu a Lukáš vyhraje i prosincový zápas o čemž nepochybuji, tak potom bude na pořadu dne případné jednání o duelu s týmem Pavla Polakoviče Patron Boxing. Samozřejmě vše se bude bude odvíjet od následujících zápasů. Do té doby bude určitě boxovat i Polakovič a uvidíme, jak si bude stát i v žebříčku. Chtěli bychom také boxovat o Evropský titul, takže máme více variant, jakou cestou se vydáme. Ale rozhodně jsme otevřeni jednání“. Dodává polský promotér.

Lukáš Dekýš

Pavel Polakovič