Tváří v tvář: Wardley vs Clarke!

Fabio Wardley vs Frazer ClarkeNa konci března nás v londýnské O2 aréně čeká velmi zajímavá titulová bitva v těžké váze, ve které se střetnou neporažené britské hvězdy Fabio Wardley a Frazer Clarke! Video v článku!

31.3.2024 – O2 Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Fabio Wardley 🇬🇧🆚🇬🇧 Frazer Clarke
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská šestka a světová devětadvacítka Fabio WARDLEY (17-0-0, 16 KO) a neporažená britská sedmička a světová pětatřicítka „The Eraser or Big Fraze“ Frazer CLARKE (8-0-0, 6 KO) se utkají ve dvanáctikolové titulové bitvě o britské pásy BBBofC a Commonwealth!

Devětadvacetiletá britský a evropský šampión Fabio Wardley získal pás BBBofC v listopadu 2022, když ve třech kolech vyprovodil krajana Nathana Gormana. Loni v dubnu nejdříve ve čtvrtém kole ukončil neškodného Američana Michaela Polite Coffieho a naposledy v říjnu zvládl v Rijádu těžký zápas s krajanem Davidem Adeleyem a získal také pás Commonwealth a Evropský titul organizace WBO.

Na konce měsíce bude oba britské tituly obhajovat a na galavečeru v Londýně se mu do cesty postaví dvaatřicetiletý Angličan Frazer Clarke. Rodák z Burtonu dokázal v loňském roce porazit postupně Kevina Espindolu, Bogdana Dinu, Mariusze Wacha a naposledy v září také krajana Davida Allena. Souboj s Wardleyem pro něj bude zároveň první titulový.

Na galavečeru v Londýně se mezi šestnáct provazů vrací také chorvatský boxer Alen Babič (11-1-0m 10 KO), který se střetne v desetikolové bitvě s domácím Angličanem Stevem Robinsonem (6-2-0, 4 KO). Babič naposledy boxoval loni v dubnu, když nestačil v titulové bitvě na šampióna Lukasze Rozanskiho (15-0-0, 14 KO), který jej ukončil už v prvním kole a získal tak světový titul WBC ve váze Bridgerweight.

Fabio Wardley vs Frazer Clarke


AVES Ostraha