Makhmudov se vrací 25. května!

Arslanbek Makhmudov vs Michael WallischRuský boxer Arslanbek Makhmudov v prosinci poprvé v kariéře prohrál, když jej zdemoloval Němec Agit Kabayel. Nyní se vrací na domácím galavečeru v Kanadě a jeho soupeřem bude Junior Fa!

25.5.2024 – Centre Gervais Auto, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Přímý přenos na ESPN+

Ruská dvojka a světová dvaatřicítka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (18-1-0, 17 KO) a novozélandská čtyřka a světová 200 Junior FA (20-3-0, 11 KO) Se utkají v desetikolové netitulové bitvě na kanadském galavečeru v Quebecu!

Čtyřiatřicetiletý ruský boxer žijící dlouhodobě v Kanadě Arslanbek Makhmudov nastupoval v prosinci do zápasu s Agitem Kabayelem jako obrovský favorit. Jenže zápas vypadal úplně jinak než se předpokládalo a Rus měl velké problémy. Kabayel dominoval v pohybu, několikrát skvěle Makhmudova nachytal a především mu dělal problémy s údery na spodek.

Vše následně vyvrcholilo ve čtvrtém kole, kdy dostal ruského obra třikrát k zemi a Kabayel získal Interkontinentální titul WBA a také pás Severní Ameriky NABF. Naopak Makhmudov okusil mezi profesionály poprvé hořkost porážky.  Nyní se Rus vrací a na květnovém galavečeru v Quebecu se střetne s Juniorem Fa.

Stejně starý Novozélanďan boxoval v prosinci na stejném galavečeru v Rijádu a jeho soupeřem byl neporažený kubánský tvrďák „The Cuban Flash“ Frank Sanchez (24-0-0, 17 KO). Fa dokázal vzdorovat necelých 7 kol, než ho Sanchez definitivně rozbil.  Oba bijci se tak vrací po prosincových prohrách a Makhmudov je opět velkým favoritem.


AVES Ostraha