Tváří v tvář: Taylor vs Carabajal!

Katie Taylor vs Karen CarabajalNeporažená královna lehké váhy Katie Taylor a Karen Carabajal z Argentiny se střetli tváří v tvář na tiskové konferenci“ Video v článku!

29.10.2022 – Wembley Aréna, Londýn, VB
Lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇦🇷 Karen Carabajal
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička „KT“ Katie TAYLOR (21-0-0, 6 KO) a neporažená argentinská trojka a světová desítka „Burbuja“ Karen CARABAJAL (19-0-0, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Šestatřicetiletá neporažená olympijská vítězka z Londýna a nesporná královna lehké váhy Katie Taylor na konci dubna obhajovala tituly WBA, WBO, WBC a IBF s o dva roky mladší portorickou šampiónkou pérové váhy Amandou Serrano (42-2-1, 30 KO).

Katie Taylor vs Karen Carabajal

Souboj nabídl strhující a vyrovnanou bitvu, kde se pobojovala do poslední vteřiny každého kola. Zápas nakonec těsně na body ovládla Katie Taylor, kterou viděli jako vítězku dva ze tří sudích. V sobotu ji čeká další obhajoba na galavečeru v londýnském Wembley.

Její soupeřkou bude neporažená dvaatřicetileté argentinská boxerka Karen Carabajal. Ta v minulosti získala pás severní Ameriky a argentinský národní titul v super pérové váze. Po přechodu do lehké váhy jí tak čeká poprvé v kariéře souboj o světový titul.