Tváří v tvář: Fisher vs Musil!

Johnny Fisher vs Dominik MusilČeský bijec Dominik Musil na galavečeru v Londýně vyzve domácí vycházející hvězdu Johnnyho Fishera v šesti kolech. Nyní se střetli tváří v tvář! Video v článku!

29.10.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Johnny Fisher 🇬🇧🆚🇨🇿 Dominik Musil
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská jedenáctka „The Romford Bull“ Johnny FISHER (6-0-0, 5 KO) a česká pětka Dominik MUSIL (7-4-0, 5 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě na galavečeru v Londýně!

Johnny Fisher vs Dominik Musil

Třiadvacetiletý britský boxer je mezi profíkama od loňského února a zatím je ve svých zápasech stoprocentní. Pouze jednou vyhrál na body, jinak všechny soupeře ukončil nejpozději ve třetím kole. Naposledy si v srpnu smlsnul na českém boxerovi Michalovi Reissingerovi, kterého vyprovodil ve dvou kolech.

Jeho skvělou bilanci se pokusí narušit další český válečník, jednatřicetiletý Dominik Musil, ale bude to mít hodně těžké. Musil sice dokázal vyhrát všechny domácí duely, ale v zahraničí se s lepšími soupeři k výhře nepřiblížil. Fisher je tak obrovským favoritem a dá se předpokládat další výhra před limitem.

V Hlavním zápase večera bude všechny čtyři světové tituly obhajovat také královna lehké váhy Katie Taylor (21-0-0, 6 KO), kterou vyzve Karen Elizabeth Carabajal (19-0-0, 2 KO) z Argentiny. V ringu také uvidíme souboj o Evropský titul EBU pérové váhy Jordan Gill vs Kiko Martinez nebo dalšího české bijce Aleše makovce (3-0-0, 2 KO), který vyzve Johna Hedgese (6-0-0, 2 KO).

Johnny Fisher vs Dominik Musil