Lomachenko: Cílem je Haney!

Vasil LomachenkoVasil Lomachenko se před sobotním duelem s Ortizem vyjádřil k dalším plánům. Hlavním cílem je Devin Haney, ale stylově by se mi líbil zápas s Gervontou Davisem!

29.10.2022 – Hulu Theater, New York, USA
Lehká váha
Vasyl Lomachenko 🇺🇦🆚🇺🇸 Jamaine Ortiz
Přímý přenos na ESPN+!

Ukrajinská jednička a světová čtyřka „Loma“ Vasyl LOMACHENKO (16-2-0, 11 KO) a neporažená americká čtyřka a světová jedenáctka „The Technician“ Jemaine ORTIZ (16-0-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

„Ortiz je mladý a ambiciózní kluk, který toho hodně dokáže. Pro mě je vše těžší než dřív, protože věk nezastavím. Stále tvrdě trénuji, ale potřebuji více času na regeneraci než dřív. Dříve mi stačilo pár hodin, dnes je to už celý den“. Říká bývalý světový šampión

A dodává „Neustále mě motivuje to, že dokážu s mladými kluky držet krok a porážet je. Ortiz je aktuálně skvělá volba, protože se vracím po delší pauze a nechtěl jsem hned zápasit s těmi nejlepšími“. Přiznává Lomachenko

„Pokud půjde vše podle plánu, tak mým hlavním cílem je Devin Haneym který aktuálně drží všechny tituly v lehké váze, protože je chci získat. Co se týče stylu a atraktivity, tak bych chtěl změřit síly s Gervontou Davisem“. Uzavřel ukrajinský boxer.

Vasyl Lomachenko vs Richard Commey

Čtyřiatřicetiletý bývalý světový šampión Vasyl Lomachenko naposledy boxoval loni v prosinci na galavečeru v Madison Square Garden, kde v souboji o Interkontinentální titul organizace WBO jasně vybodoval Richarda Commeye z Ghany.

Pokud porazí tuto sobotu Jemaine Ortize, měl by se následně utkat o všechny světové tituly s Devinem Haneyem (29-0-0, 15 KO), který 15. října jasně vybodoval v odvetě Australana George Kambosose (20-2-0, 10 KO).

Jamaine Ortiz

Na druhé straně neporažený šestadvacetiletý americký boxer Jamaine Ortiz ve svém posledním duelu letos květnu obhájil pás severní Ameriky NABF, když v desetikolové bitvě přetlačil na body bývalého světového šampióna super pérové váha Jemela Herringa.