Tváří v tvář: Chisora vs Washington!

Derek Chisora vs Gerald WashingtonBritský boxer Dereck Chisora a Američan Gerald Washington se střetli v Londýně tváří v tvář před sobotním duelem! Video v článku!

12.8.2023 – O2 Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Dereck Chisora 🇬🇧🆚🇺🇸 Gerald Washington
Přímý přenos DAZN

Britská pětka a světová desítka „WAR“ Dereck CHISORA (33-13-0, 23 KO) a americká šestka a světová sedmadvacítka „El Gallo Negro“ Gerald WASHINGTON (20-5-1, 13 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v Londýně!

Devětatřicetiletý britský boxer Dereck Chisora se vrací po loňské porážce s šampiónem Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO), který jej ve třetím vzájemné zápase dokázal ukončit v desátém kole. Následovala devítiměsíční pauza a vrací se již tento víkend na galavečeru v Londýně.

Jeho soupeřem bude jednačtyřicetiletý americký veterán Gerald Washington. Američan měl velmi dobře rozjetou profesionální kariéru než ho v roce 2017 seřezal v pěti kolech tehdejší světový šampión Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO). Od té doby šla Washingtonova kariéra strmě dolu a dokázal vyhrát pouze dva duely z šesti zápasů. Naposledy boxoval loni v lednu, když jej v osmi kolech vyprovodil turecký boxer Ali Eren Demirezen (17-1-0, 12 KO).

Na galavečeru uvidíme také další duely v těžké váhy Anthony Joshua vs Robert Helenius, Filip Hrgovič vs Demsey McKean nebo Johnny Fisher vs Harry Armstrong. Přímý přenos bude zajištovat streamovací platforma DAZN.

Derek Chisora vs Gerald Washington

Hlavním zápasem na galavečeru v Londýně bude dlouho očekávaná odveta „AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) vs „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (29-3-0, 19 KO). První vzájemný duel v roce 2015 ovládl Joshua, když svého krajana tvrdě sestřelil v sedmém kole. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.

Anthony Joshua vs Robert Helenius