Tváří v tvář: Hrgovič vs McKean!

Filip Hrgovič vs Demsey McKeanPřed sobotním galavečer v Londýně se střetli tváří v tvář také chorvatský bijec Filip Hrgovič a Australan Demsey McKean! Video v článku!

12.8.2023 – O2 Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Demsey McKean
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená chorvatská jednička a světová patnáctka „El Animal“ Filip HRGOVIČ (15-0-0, 12 KO) a australská trojka a světová čtyřiapadesátka „The Tower“ Demsey McKEAN (22-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Londýně!

Jednatřicetiletý chorvatský boxer FIlip Hrgovič loni v srpnu velmi sporně vybodoval v rámci eliminačního duelu organizace IBF  čínskou jedničku Zhileie Zhanga (25-1-1, 20 KO)  a stal se tak povinným vyzývatelem úřadujícího šampióna Oleksandra Usyka (20-0-0, 13 KO).

Nicméně Hrgovič musí na svou šanci ještě čekat, protože Usyk má před sebou povinnou obhajobu WBA s Danielem Duboisem a poté je stále ve hře sjednocující duel s šampiónem Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO). Chorvat se tak nyní střetne na galavečeru v Londýně s neporaženým Australanem Demseyem McKeanem.

Filip Hrgovič vs Demsey McKean

Dvaatřicetiletý Australan stál v ringu naposledy loni v říjnu, když na domácím galavečeru v Brisbane knockoutoval ve třetím kole německého bijce Patricka Korteho (19-3-1, 16 KO) a získal Interkontinentální titul IBF. Pokud by v sobotu dokázal favorizovaného Hrgoviče porazit, zaujmul by jeho místo povinného vyzývatele světového šampióna.

Anthony Joshua vs Robert Helenius