Podcast: Levej hák: 15. díl!

Proboxing Levej hák 15Joshua vs Helenius… Jako vážně? Zpětný pohled na mega zápasy Crawford vs Spence a Inoue vs Fulton. Co si myslí Aleš Seifert a Tonda Vavrda o dopingové kauze Dilliana Whyta?

Anthony Joshua se utká s Robertem Heleniusem, ostrá diskuze ohledně tohoto zápasu a ještě vyhrocenější kolem Derecka Chisory! Co Dillian Whyte? Jaké byly očekávané mega zápasy Crawford vs Spence a Inoue vs Fulton? Co byl klíč k dominantním vítězstvím? Viděli jsme opravdu p4p boxery dekády? Co zápas Amandy Serrano a hlavně Jake Paula s Nate Diazem? Přináší to něco boxu? Pozvánka na event Tohle je box v Brně! To vše a mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy…

Anthony Joshua vs Robert Helenius

Review tentokrát zabralo skoro celou hodinu. Obsáhle se věnovali zápasu Inoue vs Fulton. Od počátečního sporu ohledně tejpování, krátké odbočky ohledně zakázaných látek až po dominantní vítězství Inoueho. Krátký flash také na zápas Ramireze. Pak se vrhli na zápas Crawford vs Spence. Rozebrali všechny downy, zároveň se věnovali i trenérovi Bomacovi, který nyní připravuje Eubanka jr. na zápas s Liamem Smithem.

Dále se řešila konfrontace Canela s Jermellem Charlo atd. Poté flashe na zápasy Isaaca Cruze, konec Donaire a překvapení Telleze. Závěr byl věnován Amandě Serrano a jejímu vítězství a také znovu Jake Paulovi, který na body porazil Nate Diaze. Kdo bude další? Znovu někdo z MMA? Box, ale není mma.

Jake Paul vs Nate Diaz

Preview bylo ve znamení diskuze ohledně short notice náhrady za dopujícího Dilliana Whytea. Stal je jím veterán Robert Helenius. Spor se rozhořel okamžitě a argumenty pro a proti padaly z obou stran. Posluchač ať si udělá vlastní názor. Cokoliv jiného než rychlé vítězství AJ před limitem bude blamáž. Pak krátce o zápase Hrgovič vs McKean a jejich pozici u IBF a přišel na řadu Chisora vs Washington. A znovu spor o to, zda Chisora je nebo není již gatekeeper a kde je chyba, že je stále v top zápasech… Na závěr ještě pozvánka na event 19.8. v Brně – Tohle je box a hlavní duel v podání Michala Ryby. Plus sázkařské okénko.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák