Trailer: Wilder vs Helenius!

Deontay Wilder vs Robert HeleniusMáme zde video upoutávku z produkce Premier Boxing Champions na sobotní duel v těžké váze Deontay Wilder vs Robert Helenius!

15.10.2022 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇫🇮 Robert Helenius
Přímý přenos na Fox PPV!

Americká jednička a světová dvojka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (42-2-1, 41 KO) a finská jednička a světová šestnáctka „The Nordic Nightmare“ Robert  HELENIUS (31-3-0, 20 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace WBC!

V ringu také uvidíme devětadvacetiletého neporaženého amerického boxera Garyho Antonia Russella (19-0-0, 12 KO), který změří síly v bantamové váze s bývalým světovým šampiónem organizace IBF Emmanuelem Rodriguezem (20-2-0, 13 KO) z Portorika. Netitulový duel je vypsán na 12 kol.

Do ringu se vrací také třicetiletý kubánský boxer těžké váhy Frank Sanchez (20-0-0, 13 KO) a o pět let starší Portoričan Carlos Negron (25-3-0, 20 KO). Ti se měli utkat již letos v lednu, ale Negron neprošel testem na Covid19 a musel se ze zápasu stáhnout. Na galavečeru v Hollywoodu jej tehdy nahradil rumunský boxer Christian Hammer, kterého Sanchez jasně vybodoval.

Deontay Wilder