Briggs: Wilder je ve formě, ale bude to mít těžké!

Shannon BriggsBývalý světový šampión těžké váhy Shannon Briggs chválí kvality a formu svého krajana Deontaye Wildera a zároveň upozorňuje na zkušenosti Roberta Heleniuse!

„Deontay Wilder vypadá aktuálně opravdu skvěle. I v posledním zápase s Furym byl v neskutečné formě, ale Fury byl zkrátka nad jeho síly. Myslím, že pokud bude boxovat stejně jako v posledním zápase, tak dokáže porazit všechny ostatní“. Chválí kvality svého krajana bývalý šampión.

„Dříve se společně připravovali na zápasy, ale to nic nevypovídá. Znají se sice osobně, ale zápas je něco jiného než příprava. Nepoznáte pravou tvrdost úderu nebo zápasovou taktiku. Takže se nedá říct, že mají odspárováno 100 kol, tak se už v zápase nemají čím překvapit, právě naopak“. Pokračuje Briggs v hodnocení.

Deontay Wilder vs Robert Helenius

„Pokud Wilder v sobotu vyhraje, tak dá jasný signál všem, že je zpátky na vrcholu. Nicméně nesmí nic podcenit, Helenius je hodně tvrdý a zkušený soupeř, není to žádná potrava pro psy. Pro Wildera to bude opravdová zkouška, ale věřím že ji zvládne“. Uzavřel bývalý šampión organizace WBO.