Tokhtarov reaguje na nesplněný váhový limit!

Ruslan TokhtarovSivákův soupeř Ruslan Tokhtarov reaguje na nesplněný limit: Dal jsem do toho všechno, ale nešlo to. Mrzí titulového vyzývatele před dnešním zápasem, nad kterým stále visí otazník!

DNES – Gascontrol Aréna, Havířov, ČR
RFA 10
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síti Ticketportal.sk
Přímý přenos PPV na RealSportTV

Sivákův soupeř reaguje na nesplněný limit: Dal jsem do toho všechno, ale nešlo to
Už dnes nás čeká titulový souboj Václava Siváka proti Ruslanu Tokhtarovovi pod pravidly K1. Ještě vůbec však není jisté, že k němu dojde. Tokhtarů totiž převážil až o celé 2 kilogramy a Sivákův tým dal rakouskému bojovníkovi ultimátum. Pokud dnes v 18:00 bude mít Tokhtarův větší hmotnost než na včerejším veřejném vážení, zápas se na poslední chvíli zruší.

Aktuálně si tedy bojovník s čečenským původem nadále dává velký pozor na svoji hmotnost a odůvodnil, proč se mu nepodařilo splnit limit 66 kilogramů. Duelem Sivák vs Tokhtarov se završí turnaj RFA 10 v Havířově.

Nevypotil jsem nic
Již několikrát v minulosti se stalo, že při drastickém shazování i světovým šampionům tělo vystavilo stopku. Něco podobného právě zažil Ruslan Tokhtarov, kterému nepomohl ani dlouho strávený čas v sauně: „Měl jsem 85 kilo, ze kterých jsem shazoval, a dlouho jsem v této váze nezápasil. Ty dvě kila byly pro mě už příliš. Už ze mě nešla voda. V sauně jsem za 30 minut shodil 200 gramů. Nakonec jsem běhal 30 minut, taky jsem nic nevypotil. Toto byl můj limit. Točila se mi hlava a prostě to víc nešlo,“ konstatoval Tokhtarov.

Celá situace ho velmi mrzí a po převážení si titulový vyzyvatel sypal popel na hlavu. „Moc mě mrzí, že jsem neudělal váhu. Byla to i moje chyba, protože jsem si myslel, že dokážu udělat takovou váhu jako iv minulosti. Bohužel, nevyšlo to. Dal jsem do toho všechno – dieta, jídelníček, shazování přes vodu, ale nešlo to,“ ozřejmil rakousko-čečenský bojovník.

Václav Sivák vs Ruslan Tokhtarov

Nového šampiona nepoznáme
I za předpokladu, že by Tokhtarov splnil Sivákovo ultimátum a českého Bad Boye dnes zdolal, ze zisku šampionského opasku se těšit nebude. O titul bojuje jen současný šampion Sivák, který je pořádně nabuzený. Za předpokladu, že by se Tokhtarov postaral o překvapení a Siváka zdolal, titul pod K1 pravidly do 66 kilogramů by zůstal uvolněný. Zda se tak opravdu stane, uvidíme už dnes večer.