Froch: Wilder by Joshuu ukončil v 1. kole!

Anthony Joshua vs Deontay WilderBývalý světový šampion super střední váhy Carl Froch kritizoval krajana Anthonyho Joshuu už po vítězství nad Franklinem. Nyní mu nedává šance ani v případném duelu s Wilderem!

„Pokud nakonec dojde na souboj s Anthony Joshua vs Deontay Wilder, tak Joshua padne už v prvním kole. Ztratil sebevědomí a Wilder to všechno moc dobře ví. Také ví to, že AJ by se snažil boxovat na vzdálenost, bezpečně pro sebe a bez jakéhokoli rizika, což je pro Wildera další velká výhoda“. Říká Froch.

„Podle mě ho Wilder v prvních třech minutách chytne svým úderem. A pokud se tak opravdu stane, je po všem v prvním kole. Po knockoutu od Andyho Ruize ztratil AJ sebevědomí a už není stejný bojovník jako předtím. Chybí mi ta dravost, odhodlání a jít do rizika a vydat ze sebe vš na 150 procent“. Pokračuje bývalý šampión.

„V prvním souboji s Usykem se snažil Ukrajince přeboxovat i přesto, že není takový typ. V odvetě nakonec bojoval statečněji, ale když měl příležitost, došel mu plyn a zkolaboval. Je těžké uvěřit, že by mohl mít proti Wilderovi šanci. Kdybych se měl vsadit, myslím, že Wilderův první úder ukončí jejich boj“. Uzavřel Carl Froch

Carl Froch