Titulová bitva Love vs Spark skončila fiaskem!

Montana Love vs Steve SparkOčekávaný duel o Interkontinentální titul WBA v super lehké váze Montana Love vs Steve Spark skončil v šestém kole diskvalifikací. Love vyhodil úmyslně Sparka přes provazy z ringu! Video v článku!

12.11.2022 – Rocket Mortgage FieldHouse, Cleveland, USA
Super lehká váha
Steve Spark 🇦🇺🆚🇺🇸 Montana Love
6. kolo diskvalifikace

Sedmadvacetiletý americký boxer „Too Pretty“ Montana Love (18-1-1, 9 KO) získal pás Severní Ameriky IBF ve svém posledním duelu letos v květnu, když v těžkém duelu, ve kterém byly oba boxeři v počítání přetlačil na body Mexičana Gabriela Valenzuelu 3x 114:112.

Montana Love vs Steve Spark

Nakonec se včera boxovalo o uvolněný Interkontinentální pás organizace WBA a do cesty se mu postaví pětadvacetiletý Australan Steve Spark (16-2-0, 14 KO). Ten v minulosti držel juniorský světový titul IBF a také australský národní titul.

Montana Love vs Steve Spark

Ačkoliv byl Love favoritem duelu, tak to tak v ringu rozhodně nevypadalo. Už ve druhém kole vyslal Spark tvrdou pravou a poslal Lova do počítání. Zlom však přišel v kole šestém, ve kterém se oba bijce střetli hlavami a zápas byl na chvilku přerušen.

Steve Spark

Když ringový David Fields následně zápas opět nechal pokračovat, tak Montana Love zatlačil Steve Sparka do pravazů, nadzvedl a nebezpečně přehodil přes provazy ven z ringu. Rozhodčí následně Lova diskvalifikoval a Spark získal pás WBA.