Titulová bitva Fulton vs Inoue má nový datum!

Stephen Fulton vs Naoya InoueÚřadující šampión super bantamové váhy Stephen Fulton a bývalý král bantamu Naoya Inoue se nakonec utkají o tituly WBC a WBO v Japonsku 25. července!

25.7.2023 – Ariake Arena, Tokio, Japonsko
Super bantamová váha
Stephen Fulton 🇺🇸🆚🇯🇵 Naoya Inoue
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká a světová jednička super bantamové váhy „Cool Boy Steph“ Stephen FULTON (21-0-0, 8 KO) a neporažená japonská a světová jednička bantamové váhy „Monster“ Naoya INOUE (24-0-0, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly organizací WBO a WBC!

Devětadvacetiletý japonský šampión „Monster“ Naoya Inoue (24-0-0, 21 KO) 13. prosince naprosto rozebral na domácím galavečeru britského boxera Paula Butlera a v jedenáctém kole ho knockoutoval. Inoue tak sjednotil všechny prestižní světové tituly WBA super, WBC, WBO a IBF.

Naoya Inoue

Po zápase oznámil přechod do super bantamové váhy a na začátku letošního roku oficiálně všechny tituly uvolnil a přesunul se do super bantamové váhy kde hned skočí do titulového souboje. Jeho soupeřem bude osmadvacetiletý neporažený úřadující šampión organizací WBC a WBO Stephen Fulton (21-0-0, 8 KO).

Stephen Fulton

Fulton získal nejprve v lednu 2021 světový titul organizace WBO, když jasně vybodoval amerického boxera Angela Lea. Téhož roku v listopadu vyzval ve sjednocující bitvě šampióna WBC Brandona Figueroa a po tvrdém a vyrovnaném souboji získal i pás WBC v super bantamové váze. Oba pásy loni v červnu obhájil, když vybodoval Američana Daniela Romana.

Zápas se měl původně konat na galavečeru v Yokohama areně 7. května, ale Inoue se během příprav zranil. Nyní byl oznámen nový termín, který je stanoven na 25. července v hlavním japonském městě Tokiu.

Naoya Inoue vs Stephen Fulton


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing