Souboj nesporných šampiónek v květnu!

Katie Taylor vs Chantelle CameronV irském Dublinu se 20. května střetne královna lehké váhy Katie Taylor a královna super lehké váhy Chantelle Cameron. Duel bude o tituly super lehké váhy!

20.5.2023 – Dublin, Irsko
Super lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇬🇧 Chantelle Cameron
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička lehké váhy „KT“ Katie TAYLOR (22-0-0, 6 KO) a neporažená britská a světová jednička super lehké váhy „Il Capo“ Chantelle CAMERON (17-0-0, 8 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO a IBF v super lehké váze!

Šestatřicetiletá úřadující královna lehké váhy Katie Taylor se měla původně v květnu střetnout v odvetě s portorickou boxerkou Amandou Serrano (44-2-1, 30 KO). Jenže Serrano se během přípravy zranila a Eddie Hearn musel hledat náhradu.

Katie Taylor

Soupeřkou Katie Taylor bude britská boxerka a nesporná šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron. Dvě neporažené nesporné šampiónky proti sobě se utkají v super lehké váze, takže se bude bojovat o pásy, které drží Cameron. Pokud by Taylor vyhrála, držela by celkem devět světových titulů ve dvou váhových kategoriích.

Chantelle Cameron

Na galavečeru bude také světový titul organizace IBF v super bantamové váze obhajovat Cherneka Johnson (15-1-0, 6 KO), které se postaví pětadvacetiletá neporažená vyzývatelka Ellie Scotney (6-0-0, 0 KO). V super velterové váze bude titul obhajovat domácí šampiónka Terri Harper (13-1-1, 6 KO), která se utká s legendární šampiónkou Cecilii Braekhus (37-2-0, 9 KO).