Thompson a Ducár mají odváženo na titulovou bitvu!

Vasil Ducár vs Jordan ThompsonJordan Thompson a Vasil Ducár mají v Sheffieldu odváženo a již zítra se poperou o Evropský titul organizace IBF!

6.8.2022 – Sheffield Arena, Sheffield, VB
Křížová váha
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇬🇧 Jordan Thompson
Přímý přenos na DAZN!

Česká jednička a světová třiapadesátka Vasil DUCÁR (11-5-1, 10 KO) a neporažená britská jednička a světová pětaosmdesátka „Troublesome“ Jordan THOMPSON (13-0-0, 11 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Evropský titul organizace IBF!

Vasil Ducár vs Jordan Thompson

Dvaatřicetiletý český šampión Vasil Ducár stihl letos odboxovat již dva duely. Nejdříve v březnu podehl kubánské hvězdě Mike Perezovi, který jej ukončil v desátém kole a naposledy v červnu dokázal na galavečeru ve Znojmě zničit ve dvou kolech Marka Procházku a získat český titul ČUBP.

Jordan Thompson

Nyní jede vstříc titulové bitvě do britského Sheffieldu, kde se postaví již tuto sobotu proti domácímu boxerovi, devětadvacetiletému Jordanovi Thompsonovi. Pro britského boxera to bude první titulová bitva kariéry a zároveň první ostrá zkouška. Na galavečeru budou také boxovat Michal Dufek a Michal Reissinger.

Vasil Ducár

O hlavní duel večera se postarají v super lehké váze o volný britský titul BBBofC domácí boxeři Dalton Smith (11-0-0, 9 KO) a Sam O’maison (17-3-1, 7 KO).