Ducár posadil Thompsona na zadek, ale na titul opět nedosáhl!

Vasil Ducár vs Jordan ThompsonMichal Dufek prohrál po skvělém výkonu na body, Ducár sice poslal Thompsona k zemi, ale bylo příliš pozdě na finiš a titul tak nezískal a Michal Reissinger prohrál ve druhém kole. Video v článku!

České trio boxerů Michal Dufek, Michal Reissinger a Vasil Ducár mají za sebou duely na galavečeru v britském Sheffieldu a byly z toho bohužel tři prohry.

Campbell Hatton vs Michal Dufek

Lehká váha
Campbell Hatton 🇬🇧🆚🇨🇿 Michal Dufek
60:54
Syn legendárního světového šampióna Rickyho Hattona, jednadvacetiletý Campbell Hatton (8-0-0, 2 KO) měl v duelu jasnou převahu a šel si za jednoznačným vítězstvím. Nicméně český devětatřicetiletý veterán Michal Dufek (34-24-2, 22 KO) předvedl parádní výkon a prohra na body s vycházející hvězdou jej rozhodně nemusí mrzet.

Johnny Fisher vs Michal Reissinger

Těžká váha
Johnny Fisher 🇬🇧🆚🇨🇿 Michal Reissinger
2. kolo TKO
Neporažený třiadvacetiletý domácí boxer „The Romford Bull“ Johnny Fischer (6-0-0, 5 KO) nedal českému boxerovi Michalovi Reissingerovi sebemenší šanci a už od prvního kola jasně dominoval. Ve druhém kole přesnou tvrdou ránou poslal českého bijce k zemi a ringový duel ukončil i přes protest Reissingera, který chtěl pokračovat.

Křížová váha (Evropský titul IBF)
Jordan Thompson 🇬🇧🆚🇨🇿 Vasil Ducár 
97:92 – 96:93 – 96:93
Neporažený britský boxer „Troublesome“ Jordan Thompson (14-0-0, 11 KO) potvrdil roli favorita a v zápase s českým bijcem jasně dominoval. Technicky, ale takticky byl lepším boxerem v ringu a zkušeně si hlídal od Ducára odstup. Nicméně český tvrďák Vasil Ducár (11-6-1, 10 KO) v poslední dvaceti vteřinách zápasu rozbalil svoje kladiva a posadil Thompsona na zadek. Nicméně to už bylo od české jedničky pozdě a prohrává na body. Thompson tak získává Evropský titul organizace IBF.