Catterall podepsal novou smlouvu a chce odvetu s Taylorem!

Jack Catterall vs Josh TaylorBritský boxer Jack Catterall podepsal novou smlouvu s promotérskou skupinou Boxxer a chce odvetu s krajanem Joshem Taylorem, kterému podlehl ve vyrovnané bitvě letos v únoru!

Devětadvacetiletý britský boxer „El Gato“ Jack Catterall (26-1-0, 13 KO), se letos 26. února postavil nespornému královi super lehké váhy, jednatřicetiletému „The Tartan Tornado“ Joshovi Taylorovi (19-0-0, 13 KO), který má v držení všechny čtyři světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF.

Jack Catterall vs Josh Taylor

Zápas byl více jak vyrovnaný a rozhodčí rozhodně neměli jednoduchou práci. O to víc, když duel dospěl do bodového rozuzlení. Nakonec se dva rozhodčí přiklonili na stranu úřadujícího šampióna a jeden rozhodčí pro vyzývatele 114:111, 113:112 a 1121:113. Spousta fanoušku bylo s výsledkem nespokojená a sám šampión je ochoten se s Catterallem utkat v odvetě.

Jack Catterall vs Josh Taylor

Nyní je Jack Catterall o velký krok k odvetě blíže. Podepsal totiž nový kontrakt se stájí Boxxer na více duelů a v rámci smlouvy má slíbenou právě odvetu s Taylorem. Pro Catteralla byl prohra s Tyalorem vůbec první porážkou mezi profesionály a aktuálně mu patří třetí příčka ve světovém žebříčku.