Teraji vs Budler o pásy WBA a WBC!

Kenshiro Teraji vs Hekkie Budler
V hlavním duelu na zítřejším galavečeru v Tokiu se utkají úřadující šampión lehké muší váhy Kenshiro Teraji a jihoafrický vyzývatel Hekkie Budler!

18.9.2023 – Tokio, Japonsko
Lehká muší váha
Kenshiro Teraji 🇯🇵🆚🇿🇦 Hekkie Budler
Souboj o světové tituly WBA super a WBC

Japonská a světová jednička „The Amazing Boy“ Kenshiro TERAJI (21-1-0, 13 KO) a jihoafrická dvojka a světová sedmička „The Hexecutioner“ Hekkie BUDLER (35-4-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super a WBC!

Vážení
Kenshiro Teraji: 48,6 kg
Hekkie Budler: 48,8 kg

Jednatřicetiletý japonský šampión Kenshiro Terajisjednotil světové tituly WBA super a WBC teprve loni v listopadu, když na domácím galavečeru ukončil v sedmém kole krajana Hirota Kyoguchiho. Letos v dubnu oba pásy úspěšně obhájil nad americkým vyzývatelem Anthonym Olascuagou, kterého ukončil v devátém kole.

Zítra dopoledne bude v hlavním zápase  domácího galavečera oba titulu obhajovat a do cesty se mu postaví pětatřicetiletý jihoafrický boxer Hekkie Budler. Budler v minulosti držel několik let světový titul v minimální váze a poté také v lehké muší váze než jej v roce 2018 zastavil v desátém kole Hiroto Kyoguchi. Zítra se pokusí o nemožné a porazit favorizovaného Japonce a opět se stát mistrem světa.

Nakatani vs Cortes - Teraji vs Budler