Nakatani vs Cortes o pás WBO!

Junto Nakatani vs Argi Cortes Úřadující šampión super muší váhy Junto Nakatani již zítra v dopoledních hodinách obhajovat světový titul WBO a do cesty se mu postaví mexický vyzývatel Argi Cortes!

18.9.2023 – Tokio, Japonsko
Super muší váha
Junto Nakatani 🇯🇵🆚🇲🇽 Argi Cortes
Souboj o světový titul WBO

Neporažená japonská jednička a světová trojka Junto NAKATANI (25-0-0, 19 KO) a mexická dvojka a světová třináctka Argi CORTES (25-3-2, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Vážení
Junto Nakatani: 52 kg
Argi Cortes: 51,9 kg

Pětadvacetiletý japonský šampión Junto Nakatani loni v dubnu podruhé obhájil světový titul WBO v muší váze a oznámil přechod do super muší váhy. V té debutoval v listopadu, když jasně vybodoval mexického boxera Francisca Rodrigueze. Letos v květnu už vybojoval světový titul WBO, když na galavečeru v Las Vegas knockoutoval ve dvanáctém kole Australana Andrewa Moloneye.

Zítra má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví osmadvacetiletý mexický bijec Argi Cortes, pro kterého to bude teprve druhá titulová bitva kariéry. V té první vyzval loni krajana Juana Francisca Estradu, ale na titul WBC Franchise nedosáhl, když jej Estrada dokázal těsně vybodovat.

Nakatani vs Cortes - Teraji vs Budler