Fury: Nejsnadnější zápas byl s Klitschkem!

Tyson Fury vs Wladimir KlitschkoÚřadující šampión těžké váhy Tyson Fury prozradil, že jeho nejsnadnější zápas byl s Wladimirem Klitschkem, kterého před osmi lety jasně vybodoval a získal 4 světové tituly! Video ze zápasu v článku!

„Myslím, že nejsnadnější zápas mé kariéry, byl zároveň zápas od kterého jsem paradoxně očekával, že bude ten nejtěžší. Je to rozhodně zápas s Wladimirem Klitschkem, který byl v té době 11 let neporažený a držel většinu světových titulů. Říká Fury

„Připravoval jsem se psychicky, fyzicky i emocionálně na to, že to bude můj nejtěžší zápas. S tím faktorem strachu jsem tam šel a myslím, že jsem boxoval neuvěřitelně. Když jsem schytal jeho nejlepší údery, tak jsem si říkal, to je jako všechno? Bylo to nakonec opravdu snadný“. Dodává neporažený šampión WBC.

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) a Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO) se střetli 28. listopadu 2015 na německém galavečeru v Düsseldorf. Ačkoliv byl Klitschko jako obhájce titulů WBA super, WBO, IBF a IBO velkým favoritem, Tak Fury dokázal všechny Klitschkovi přednosti eliminovat a vyhrát na body 116:111 a 2x 115:112.