Surmaj sice prohrál, ale výkonem ohromil!

Jiří Surmaj a Pavel ŠourČeský bijec Jiří Surmaj vyzval na galavečeru ve švýcarském Frenkendorfu neporaženého domácího boxera Stefana Rumpolda. I přes prohru předvedl parádní výkon!

10.9.2022 – Swiss Mega Park , Frenkendorf, Švýcarsko 
Těžká váha
Stefan Rumpold 🇨🇭🆚🇨🇿 Jiří Surmaj
58:55 – 58:55 – 57:56

Třiadvacetiletý český boxer Jiří Surmaj (2-2-0, 2 KO) debutoval mezi profesionály teprve letos v lednu výhrou nad Davidem Samkem a následně v dubnu porazil Kolomana Surmaje. V červnu se postavil do ringu proti skvělému domácímu boxerovi Dominikovi Musilovi a zápas prohrál na body.

Nyní vyjel na první zahraniční štaci směr Švýcarsko, kde vyzval domácího dvaatřicetiletého boxera Stefana Rumpolda (8-0-0, 4 KO). Ačkoliv měl být zápas papírově jednoznačnou záležitostí, tak se český boxer popral o každou minutu v ringu a nedal Švýcarovi výhru zadarmo. Ačkoliv na body prohrál, ta svým výkonem rozhodně ohromil jak českého manažera Pavla Šoura tak diváky v hale.

„Jirka ukázal, že není lehkou kořistí. Poctivě se držel strategii, kterou jsme si před zápasem stanovili a neustále vytvářel tlak. Výborný výkon, který Jirkovi zajistil kontrakt ve stáji Patron Boxing“. Řekl trenér a manažer Pavel Šour.

Jiří Surmaj a Pavel Šour