Canelo: Vsadil bych si na Furyho!

Saul AlvarezMexická hvězda světového profesionálního boxu Saul „Canelo“ Alvarez uznává schopnosti Oleksandra Usyka, ale ve vzájemném souboji by vsadil spíše na Tysona Furyho!

Dvaatřicetiletý nesporný světový šampión super střední váhy organizací EBA, WBO, WBC a IBF „Canelo“ Saul Alvarez (57-2-2, 39 KO) se již za 5 dní utká ve třetím vzájemném duelu s kazašskou hvězdou „GGG“ Gennady Golovkinem (42-1-1, 37 KO) a uzavře s ním trilogii. Nyní se vyjádřil k případnému sjednocujícímu duelu mezi Usykem a Furym.

Canelo vs GGG 3

„Usyka sleduju už opravdu dlouho a je to skvělý komplexní boxer. Má neskutečné schopnosti a odhodlání vyhrát, ale Tyson Fury má vše, co má těžká váha mít. Ať už jde o váhu a schopnosti takl FUry je prostě standardní těžká váha s přirozenou váhou“. říká mexický boxer.

Saul Alvarez

A dodává „Pro Usyka to bude jednoznačně nejtěžší soupeř kariéry. S Joshuou svedl sice dva těžké duely a v tom druhém si sáhl až na dno, ale Fury je pro něj jednoznačně ještě větší riziko. Pokud bych si měl vsadit, tak bych si vsadil na Furyho“. Uzavřel Alvarez.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk