Souboj o milion dolarů začíná!

Souboj o milion dolarů Na mezinárodní boxerský turnaj HELL Boxing Kings se už přihlásily tisíce zájemců. Svět boxu je opět v centru pozornosti – o mezinárodní turnaj HELL Boxing Kings je ještě větší zájem, než se čekalo. Na účast v utkání se během pouhých dvou týdnů přihlásily tisíce lidí!

Každý, kdo dosáhne na špičku žebříčku ve své váhové kategorii, dostane 100 000 dolarů. Tato částka představuje pro všechny účastníky jedinečnou příležitost splnit si svůj sen. Mnozí z uchazečů věří, že jim finanční odměna pomůže změnit život.

„Do soutěže se již přihlásily tisíce lidí z deseti účastnických zemí, včetně certifikovaných boxerů, olympijských vítězů a mistrů světa. Ale je tu i mnoho dalších sportovců, kteří v HELL Boxing Kings vidí šanci na další rozvoj své profesionální sportovní kariéry. Mezi přihlášenými máme bojovníky v kleci, karatisty, členy kickboxerské organizaci K-1 a bojovníky thajského boxu, ale i řadu nadšenců, kteří by se turnaje rádi zúčastnili bez jakéhokoli sportovního zázemí, jen z lásky k boxu,“ říká Tamás Mádi, jednatel společnosti HELL ENERGY PROMOTION Ltd.

A motivace je téměř u každého jiná. Některé láká úspěch, mnohé další zase sportovní kariéra nebo finanční zajištění. Jsou však i tací, kteří si chtějí jen vyzkoušet, jak se jim v ringu bude dařit.

„I my v České republice pozorujeme velký zájem o účast v turnaji. V současné době evidujeme více než 850 registrací a předpokládáme, že do poloviny března počet registrovaných zájemců překročí hranici tisícovky. Všem uchazečům přejeme hodně štěstí v této sportovní a osobní výzvě,“ konstatuje Jaroslav Dušek, country manažer HELL Energy pro Českou republiku.

Patronem turnaje je devítinásobný mistr světa v boxu, Roy Jones Jr. Přítomnost americké boxerské legendy nejen zvyšuje prestiž turnaje, ale také mu dodává důvěryhodnost a inspiruje účastníky, aby o titul bojovali ze všech sil.

Výběr uchazečů ještě ani nezačal a k vysílání HELL Boxing Kings se již přihlásilo několik streamerů. Diváci by tak měli možnost nahlédnout do zákulisí turnaje a vidět všechny podrobnosti z první ruky.

Uzávěrka přihlášek je 15. března. Přihlásit se může každý, kdo splňuje podmínky pro účast uvedené na webových stránkách. Na konci března začnou ve všech zemích probíhat castingy s cílem vybrat výjimečné talenty.

HELL ENERGY