Podcast: Levej hák: 28. díl!

Proboxing Levej hák 28V nejnovějším díle podcastu Levej Hák se podíváme především na páteční galavečer v Rijádu s názvem „Knockout chaos“ kde se střetnou Joshua s Ngannou nebo Parker se Zhangem! Video v článku!

Knouckout Chaos v Rijádu se blíží a my jsme pro Vás natočili speciální video díl na našem YouTube kanále a zároveň i v podcastu!!! Zvládne Joshua tlak a porazí dominantním způsobem Ngannoua nebo Ngannou ještě více překvapí a udělá radost všem MMA fanouškům? Je Parker ideální soupeř pro Zhanga? Nebo se znovu připraví tak dokonale, že vymaže Zhanga stejně, jako vymazal Wildera? A nechá si to Zhang líbit? Obrovitý Číňan je i ve svých letech zřejmě v nejlepší fázi své kariéry a nyní zúročuje všechny zkušenosti. Pomůže Parkerovi v přípravě i jeho trenér Andy Lee, sám levák, stejně jako Zhang. Co zápas Madrimov vs Kurbanov? Který z borců, kteří se trápili s Michelem Soro bude mít navrch a budou hrát roli opět rozhodčí? Co mladý a nadějný Nick Ball? Je na cestě získat svůj vysněný pás a sesadit z trůnu Reye Vargase? Zkušeny Mexičan je pomalu na ústupu, ale je to skutečně tak? A ukáže mladý Justis Huni  svoji příslušnost do světové špičky nebo mu tuto cestu zatarasí velmi zkušený Kevin Lerena? To a mnoho dalšího tentokrát ve studiu proberou Aleš Seifert, Tonda Vavrda a zkušený profiboxer Pavel Polakovič.

Knockout Chaos v Rijádu představuje vzrušující akční balíček plný očekávání a spekulací, které se točí kolem několika klíčových zápasů. Každý z těchto zápasů má své jedinečné příběhy, které je dělají fascinujícími pro fanoušky boxu i MMA.

Anthony Joshua vs Francis Ngannou

Joshua vs Ngannou
Anthony Joshua, bývalý světový šampion v těžké váze, čelí Francisu Ngannou, bývalému šampionovi UFC v těžké váze. Joshua se snaží znovu dokázat svou dominanci v boxu, zatímco Ngannou hledá přesvědčivý debut v boxu po úspěšné kariéře v MMA. Joshua je známý svou technickou zručností a silným KO úderem. Na druhé straně Ngannou je známý neuvěřitelnou silou a agresivitou, která mu v MMA vynesla mnoho vítězství a stejně tak překvapil Furyho v boxerském ringu. Otázkou je, zda Joshua zvládne tlak a použije svou boxerskou techniku proti neortodoxní síle Ngannoua. V zápase bude dost záležet na tom, zda Joshua dokáže udržet distanc a využít své boxerské dovednosti, nebo jestli Ngannou svou brutální silou dokáže Joshua překvapit.

Parker vs Zhang
Joseph Parker, bývalý držitel titulu v těžké váze, se střetává s Zhilei Zhangem, obrovitým čínským boxerem, který je i ve svých letech v nejlepší fázi své kariéry. Parker je známý svou rychlostí a technikou, zatímco Zhang svou obrovskou silou a odolností. Klíčem pro Parkera bude využití jeho rychlosti a pohybu, aby se vyhnul Zhangovým silným úderům. Pokud Parker dokáže zůstat mobilní a soustředěný po celý zápas, může zvítězit nad Zhangovou silou. Nicméně, Zhangova síla a zkušenosti by měly být pro Parkera až moc velké sousto.

Madrimov vs Kurbanov
Israil Madrimov a Magomed Kurbanov, oba známí svými boji proti Michelu Sorovi, se střetávají v důležitém zápase. Tento zápas slibuje technický a taktický duel, kde oba bojovníci mají co dokazovat. Důležitou roli mohou hrát i rozhodčí, pokud by zápas dospěl k bodovému rozhodnutí a ukáže se, který z boxerů má silnější vliv v zákulisí

Nick Ball vs Rey Vargas
Mladý a nadějný Nick Ball se snaží získat svůj vysněný pás proti zkušenému Mexičanu Reyi Vargasovi, který je pomalu na ústupu. Ball je známý svou agresivitou a hladem po vítězství, zatímco Vargas se spoléhá na svou zkušenost, rozměry a technickou zručnost. Zápas ukáže, zda mladá krev překoná zkušenost a vychytralost.

Justis Huni vs Kevin Lerena
Mladý talent Justis Huni se střetne s velmi zkušeným Kevinem Lerenou v zápase, který by mohl definovat Huniho pozici ve světové špičce. Huni je známý svou technikou a rychlostí, zatímco Lerena


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák