Smith zbil Eubanka ve čtyřech kolech!

Chris Eubank vs Liam SmithO velké překvapení se na galavečeru v Manchesteru postaral Liam Smith, když ve čtvrtém kole ukončil favorita duelu Chrise Eubanka! Video v článku!

21.1.2022 – Manchester Aréna, Manchester, VB
Střední váha
Liam Smith 🇬🇧🆚🇬🇧 Chris Eubank
4. kolo TKO

Čtyřiatřicetiletý bývalý světový šampión super velterové váhy „Beefy“ Liam Smith (33-3-1, 20 KO) loni odboxoval dva duely a oba dokázal vyhrál před limitem. Nejprve v dubnu na galavečeru v New Yorku ukončil v desátém kole Američana Jessie Vargase a naposledy v září na domácím galavečeru ukončil ve čtvrtém kole Tanzánce Hassana Mwakinyoa.

Dnes se postavil bývalému světovému šampiónovi super střední váhy Chrisovi Eubankovi (32-3-0, 23 KO), který byl zároveň favoritem zápasu. Zápas však začal lépe Smith, když ovládl první kolo. Ve druhém kole přišlápl plyn Eubank a duel se vyrovnal.

Chris Eubank vs Liam Smith

Jenže ve čtvrtém kole dokázal Smith zatlačit krajana do rohu kde mu nadělil několik tvrdých úderů zakončených brutálním zvedákem, který poslal Eubanka na zem. Ringový Victor Loughlin nechal ještě duel s otřeseným Eubankem pokračovat, ale Smith dalšími údery poslal Eubanka opět k zemi a byl konec.


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing