Riakporhe zdemoloval Glowackiho ve čtyřech kolech!

Richard RiakporheNeporažený britský boxer Richard Riakporhe předvedl opět jasně dominantní výkon a bývalého světového šampióna ukončil už ve čtvrtém kole!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Křížová váha
Richard Riakporhe 🇬🇧🆚🇵🇱 Krzysztof Glowacki
4. kolo TKO

Třiatřicetiletý britský boxer Richard Riakporhe (16-0-0, 12 KO) debutoval mezi profíky v srpnu 2016 a od té doby si na své konto připsal patnáct výher v řadě a jedenáct z nich ukončil před limitem. Loni si vyšlápl na dva soupeře. Nejprve v březnu knockoutoval v osmém kole krajana Deiona Jumaha a naposledy v červnu ukončil ve druhém kole Itala Fabia Turchiho.

Šestatřicetiletý polský boxer Krzysztof Glowacki (32-4-0, 20 KO) naposledy boxoval loni v dubnu, kdy se na domácím galavečeru střetl s Franciscem Ruizem (17-4-0, 6 KO). Duel měl naprosto jednostranný průběh a Glowacki vyprovodil mexického boxera ve čtyřech kolech.

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe

Dnes chtěl udělat další krok k tomu, aby se mohl vrátit k titulovým bitvám, jenže Riakporhe bývalému světovému šampiónovi nedovolil nic. Už ve druhém kole dostal Glowackiho do velkých problémů a ten sotva kolo přežil. Ve čtvrtém kole opět britský boxer přitvrdil a po několika tvrdých kombinacích ringový sudí Howard Foster duel ukončil.

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe