Parker s přehledem vybodoval Masseye!

Joseph Parker vs Jack MasseyBývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker se vítězně vrátil do ringu, když na galavečeru v Manchesteru vybodoval domácího boxera Jacka Masseye!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Joseph Parker 🇳🇿🆚🇬🇧 Jack Massey
Phil Edwards 96:93
Howard Foster 97:92
Victor Loughlin 97:93

Třicetiletý „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph Parker (31-3-0, 21 KO) získal v roce 2016 světový titul WBO, když dokázal na body přetlačit Andyho Ruize. Pás dokázal v roce 2017 dvakrát obhájit, když nejprve vybodoval Rumuna Razvana Cojanu a následně také britského boxera Hughie Furyho.

V roce 2018 však o pás přišel, když ho s přehledem vybodoval tehdejší šampión Anthony Joshua. Loni stál Parker v ringu pouze jednou, když se střetl s britským neporaženým šampiónem Joe Joycem. V zápase na favorizovaného Brita ztrácel a ten ho nakonec knockoutoval v jedenáctém kole.

Joseph Parker vs Jack Massey

Dnes se na galavečeru v Manchesteru vrátil a vyzval domácího boxera Jacka Masseye (20-2-0, 11 KO). Očekávala se velmi vyrovnaná bitva, ale nakonec novozélandský boxer dominoval a kontroloval většinu zápasu a zaslouženě došel pro jednatřicátou výhru profesionální kariéry.