Sjednocující duel Bivol vs Beterbiev zatím nebude!

Artur Beterbiev a Dmitry BivolUž to pomalu vypadalo, že bychom se v létě mohli dočkat velmi očekávané sjednocující bitvy v polotěžké váze dvou neporažených ruských boxerů. Nakonec z toho nic nebude!

Na nesporného šampióna polotěžké váhy si ještě počkáme a letos to s největší pravděpodobností ani nebude o proti původní plánu, který počítal s tím, že by se zápas mohl konat v na konci června. Manažer Bivola odhalil, že veškerá jednáni ztroskotala na financích.

„Vedli jsme jednání, že bychom koncem června nebo začátkem července uspořádali sjednocující souboj o všechny pásy v polotěžké váze. Nakonec suma, která byla ve hře byla podle mého názoru příliš nízká. Tento zápas by si zasloužil mnohem víc a proto jsme pro tuto chvíli jednání uzavřeli“. Připustil Vadim Kornilov, který zastupuje Bivola.

„Myslel jsem, že se vrátím v červnu a budu bojovat o všechny pásy, protože je to můj cíl číslo jedna, ale teď už je jasné, že se zápas zatím konat nebude. Možná už počkám do září a budu bojovat s Canelem, pokud příjme nabídku na souboj v jeho váze. Potom se uvidí a třeba by mohl zápas s Beterbievem vyjít na konec roku“. Řekl Dmitry Bivol.

Dmitry Bivol vs Gilberto Ramirez

Neporažený dvaatřicetiletý šampión organizace WBA Dmitry Bivol (21-0-0, 11 KO) naposledy obhájil pás loni v listopadu, když na galavečeru v Abú Dhabí naprosto přeboxoval mexickou hvězdu Gilberta Ramireze.

Na druhé straně neporažený osmatřicetiletý knockouter Artur Beterbiev (19-0-0, 19 KO) má v držení světové tituly WBC, WBO a IBF. Všechny pásy obhájil na konci ledna, když v osmém kole ukončil britského boxera Anthonyho Yarde.

Artur Beterbiev vs Anthony Yarde