Hearn: Existuje investor, který by zaplatil turnaj těžké váhy!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykBritský promotér a šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn potvrdil, že se objevil investor, který by zaplatil mega turnaj těžkých vah!

Promotér Eddie Hearn v rozhovoru pro stanici IFL TV potvrdil, že se objevil jeden investor, který by chtěl uspořádat turnaj v těžké váze s nejlepšími světovými boxery na galavečeru v prosinci, který by se konal samozřejmě v Saúdské Arábii. 

V semifinále by se podle jeho představ utkali ve sjednocující bitvě šampión WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk (20-0-0, 13 KO) a šampión WBC Tyson Fury (33-0-1, 24 KO). Ve druhém zápase na stejném galavečeru by se střetli bývalí šampióni Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) a Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO).

Anthony Joshua

Vítězové by se následně utkali ve velkém finále opět v Saúdské Arábii. Dále Eddie Hearn prozradil, že by celá akce stála 400 miliónů dolarů. Samozřejmě je tu ještě otázka vyřešit eliminační duel Wilder vs Ruiz. Pokud by se konal a Ruiz by Wildera porazil, tak by ho samozřejmě na tomto potencionálním turnaji nahradil.

Deontay Wilder vs Andy Ruiz