Kincl hodnotí liberecký Oktagon 41!

Patrik KinclÚřadující MMA šampión střední váhy organizace Oktagon hodnotil uplynulý liberecký galavečer. Kincl se 20. května utká v odvetě s Karlosem Vémolou v pražské O2 aréně!

„Opět se potvrdilo, že karta, od které se toho moc nečeká, umí překvapit. Třeba na Strzelczyka proti Montagnacovi bych to nedal ani ve špatným snu. Kontroverzi na bodech u zápasu Fošum vs. Hajdarpašič nemám úplně vyřešenou. Po třetím kole jsem si myslel, že je tam prostor pro 10-8. Ale jsou to přesně takové zápasy, které volají po změně pravidel“.

„Boxerský bodovací systém v MMA prostě vždy nefunguje. Pak to může vypadat, že každý sudí boduje jiný zápas. Nejjednodušší změna mi přijde zveřejňování bodů po kole. Jasně, smrdí to tím, že se z posledního kola stane taktická klinčovačka, ale tam zase může být aktivní rozhodčí v oktagonu. Což?“

„No a samozřejmě mám plný inbox dotazů na co-main event. Osobně jsem čekal, že porazit hobby fightera, který si přijel pro výplatu bude o dost jednodušší záležitost. To není hejt Matavaa, ale fakt. Ten borec má práci, která ho živí a tohle je tedy koníček. Navíc od překvapení nebyl úplně daleko…“

Patrik Kincl vs Karlos Vémola

„Já si z toho odnáším hned několik věcí. Nejdůležitější je, že se neobjevilo nějaké záhadné zranění a můžeme to směřovat do O2 Arény. Také jsme viděli dost chyb, na kterých se teď dá stavět. Dost jich půjde za ten měsíc opravit, ale pár jich na O2 určitě zbyde. Nicméně takovýhle rozpinkávací zápas musí do další přípravy přinést více pochybností než klidu. Ale to už není můj problém“. Napsal na sociální sítě Patrik Kincl!

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2