Shields: V odvetě Marshall ukončím před limitem!

Claressa Shields vs Savannah MarshallNesporná šampiónka střední váhy Claressa Shields vybodovala minulý měsíc Britku Savannah Marshall a sjednotila tituly ve  střední váze. Na případnou odvetu si hodně věří!

„Pokud si to fanoušci opravdu přejí, můžeme odvetu uskutečnit. Ale už jsem několikrát řekla, že chci boxovat doma ve Spojených státech. Takže myslím, že pokud jí dám odveta, měla by se konat v USA“. Říká neporažená šampiónka.

„Pokud bych měla říct, jestli si zaslouží odvetu, tak říkám ne. Ale pro fanoušky to udělám. Pokud se odveta konat bude, tak ji porazím velmi snad a pravděpodobně by to tentokrát skončilo před limitem. Je sice vetší než já, ale já jsem zkušenější a silnější“. Uzavřela Claressa Shields.

Claressa Shields vs Savannah Marshall

Neporažená sedmadvacetiletá americká šampiónka Claressa Shields (13-0-0, 2 KO) již jednou pásy ve střední váze sjednotila, když v dubnu 2019 jasně vybodovala rodačku z Kazachstánu reprezentující Německo Christinu Hammer. Shields následně přešla do super velterové váhy, kde o dva roky později také všechny tituly sjednotila, když vybodovala kanadskou boxerku Marii Evu Dicaire.

Letos v únoru se vrátila k obhajobě titulů ve střední váze, avšak již bez pásu WBO, který ji organizace odebrala po přestupu do jiné váhové kategorie. Ostatní pásy ji zůstali a vyzvala slovinskou šampiónku menší organizace WBF Emu Kozin. Shields opět v zápase dominovala a obhájila tituly WBA, WBC, IBF a přidala také pás WBF.

Claressa Shields vs Savannah Marshall

V polovině října tak vyzvala v Londýně jednatřicetiletou britskou boxerku a šampiónku organizace WBO Savannah Marshall (12-1-0, 10 KO), aby si vzala zpět odebraný titul. Zápas byl zároveň odvetou za amatérský duel z roku 2012, kdy na body vyhrála Marshall.

Duel svižným tempem dokráčel až do konce deseti vypsaných titulových kol a o vítězce museli rozhodnout až rozhodčí. Všichni tři viděli jako vítězku Claressu Shields a ta tak opět sjednotila všechny pásy ve střední váze, Na druhé straně Savannah Marshall si připsala první porážku v profesionální kariéře.

Claressa Shields vs Savannah Marshall


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing