Love a Spark se střetli tváři v tvář!

Montana Love vs Steve SparkNeporažený šampión severní Ameriky Montana Love se utká v sobotu o Interkontinentální pás organizace WBA s Australanem Steve Sparkem. Nyní se střetli tváří v tvář v Clevelandu!

12.11.2022 – Rocket Mortgage FieldHouse, Cleveland, USA
Super lehká váha
Montana Love 🇺🇸🆚🇦🇺 Steve Spark
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená americká osmička a světová čtrnáctka „Too Pretty“ Montana LOVE (18-0-1, 9 KO) a pětadvacetiletá australská dvojka „The Viking“ Steve SPARK (15-2-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální pás organizace WBA!

Montana Love vs Steve Spark

Sedmadvacetiletý americký boxer „Too Pretty“ Montana Love (18-0-1, 9 KO) získal pás Severní Ameriky ve svém posledním duelu letos v květnu, když v těžkém duelu, ve kterém byly oba boxeři v počítání přetlačil na body Mexičana Gabriela Valenzuelu 3x 114:112.

Nyní dala IBF do zápasu uvolněný Interkontinentální pás a do cesty se mu postaví pětadvacetiletý Australan Steve Spark (15-2-0, 14 KO). Ten v minulosti držel juniorský světový titul IBF, ale také australský národní titul. Na svém kontě má pouze jednu porážku, kterou mu loni uštědřil v titulové bitvě syn legendárního šampióna Kostya Tszya sedmadvacetiletý Tim Tszyu.