RFA 6: V hlavním zápase Ďatelinka a Hamburger!

RFA 5Do slovenské Prievidze se vracejí bojové sporty a již tuto sobotu zde otevře své brány MMA organizace RFA s šestým číslovaným galavečerem. V hlavním zápase Ďatelinka a Hamburger!

12.11.2022 – Niké aréna, Prievidza, Slovensko
RFA 6
Start: 18:30
Vstupenky na Predpredaj.sk
PPV na RealSportTV

Milan Ďatelinka nosí v sobě chuť po výhře jako nikdy předtím, proto to na Horní Nitře plánuje přeměnit na důležitou výhru.
V hlavním zápase tohoto večera to bude tedy víc než jen bouřlivá atmosféra. Dokáže vyřadit nažhaveného českého bijce Dominika Hamburgera?

Kamil Minda vs Radovan Kulla
Polský „King Kong“ opět v RFA. Po neúspěchu v hlavním zápase na posledním galavečeru RFA 5 je tak odhodlán uspět ve svém reparátu. Svou premiéru mezi profesionály si odbije Kulla a to hned v tak obrovské výzvě.

RFA 5

Štefan Vojčák vs Ion Grigore
Ve hře je toho opravdu moc. Slovenský “Mutant” má před sebou misi, po jejímž splnění je ve hře vysněný titulový zápas. Avšak jeho oponentem bude mnohem zkušenější zápasník. Grigore vybojoval ze třinácti duelů 10 vítězných.

Vladimír Idrányi vs Csaba Tóth
Tak tohle bude řezba. Oba mají na svém kontě více než 20 titulů z různých mezinárodních lig a hlavně stovky duelů s těmi nejlepšími střelci z K1 a Muay Thai z celého světa. Idrányi se vrací po delší době na rodnou půdu a v kleci ho čeká další velká výzva, kterou je Tóth. Souboj, který bude jistě zážitkem pro každého diváka.

RFA 5