Galerie: Dubois v přípravě na obhajobu titulu!

Daniel DuboisÚřadující světový šampión těžké váhy Daniel Dubois je v plné přípravě před obhajobou klasického pásu WBA. 3. Prosince se v Londýně střetne s Kevinem Lerenou!

3.12.2022 – Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇿🇦 Kevin Lerena
Přímý přenos na BT Sport!

Britská pětka a světová sedmnáctka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (18-1-0, 17 KO) a jihoafrická jednička a světová třiadvacítka „The KO Kid“ Kevin LERENA (28-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o klasický světový pás WBA!

Daniel Dubois

Pětadvacetiletý britský boxer Daniel Dubois světový titul WBA letos v červnu, když ve čtvrtém kole knockoutoval neškodného amerického boxera Trevora Bryana. Na začátku prosince jej tak čeká první obhajoba.

Daniel Dubois

Na druhé straně třicetiletý jihoafrický boxer Kevin Lerena se dostal do hledáčku promotérů Daniela Duboise poté, co britská boxerská asociace BBBofC nepochopitelně neschválila jako soupeře Australana Lucase Browna (31-3-0, 27 KO) z důvodu jeho věku a rozdílných kvalit.

Daniel Dubois

Lerena letos odboxoval již dva duly, když nejprve v březnu knockoutoval ve čtvrtém kole Rumuna Bogdana Dina a naposledy v září dokázal ovládnout na body těžký duel s polským vikingem Mariuszem Wachem. Hlavním zápasem na galavečeru v Londýně bude titulové bitva o pás WBC v těžké váze Tyson Fury vs Dereck Chisora 3.

Daniel Dubois

Daniel Dubois

Daniel Dubois

Daniel Dubois

Daniel Dubois


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing