Serrano ovládla sjednocující bitvu pérové váhy!

Amanda Serrano Portorická světová šampiónka Amanda Serrano dokázala jasně vybodovat dánskou šampiónku Sarah Mahfoud a má čtyři tituly v pérové váze!

24.9.2022 – Manchester Arena, Manchester, VB
Pérová váha
Amanda Serrano 🇵🇷🆚🇩🇰 Sarah Mahfoud
99:92 – 97:93 –
97:93

Třiatřicetiletá světová šampiónka „The Real Deal“ Amanda Serrano (43-2-1, 30 KO) si letos v dubnu odskočila do lehké váhy, kde vyzvala neporaženou královnu Katie Taylor. Zápas byl více jak vyrovnaný a rozhodčí nakonec rozhodli o těsném vítězství Katie Taylor 2:1 na body.

Dnes se vrátila po této porážce na galavečeru v Manchesteru k obhajobě svých titulů WBC, WBO a IBO v pérové váze a do cesty se ji postavila do dnešního dne neporažená dvaatřicetiletá světová šampiónka organizace IBF Sarah Mahfoud (11-1-0, 3 KO) z Dánska.

Amanda Serrano vs Sarah Mahfoud

Favorizovaná portorická boxerka v zápase jasně dominovala a dánskou šampiónku prakticky do ničeho nepouštěla. Serrano byla rychlejší, přesnější a především nebezpečnější. Serrano tak přidala ke svým pásům WBC, WBO a IBO také pás organizace IBF.

Nyní má v hledáčku zbývající šampiónku Eriku Cruz Hernandez (15-1-0, 3 KO) z Mexika. Ta má v držení světový titul organizace WBA, který drží od loňského dubna, kdy v sedmém kole ukončila kanadskou boxerku Jelenu Mrdjenovich.

Amanda Serrano vs Sarah Mahfoud