Joyce poslal Parkera k zemi a má titul!

Joe Joyce vs Joseph ParkerNeporažený britský boxer Joe Joyce skvěle rozebral Josepha Parkera a v jedenáctém kole jej knockoutoval. Joyce se tak stal prozatímním světovým šampiónem organizace WBO!

24.9.2022 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇳🇿 Joseph Parker
11. kolo KO

Sedmatřicetiletý neporažený knockouter „Juggernaut“ Joe Joyce (15-0-0, 14 KO) se stal novým prozatímním šampiónem organizace WBO, když v jedenáctém kole sestřelil bývalého světového šampióna z Nového Zélandu Josepha Parkera (30-3-0, 21 KO).

Zápas začal aktivně z obou stran, ale silový rozdíl byl patrný na první pohled. Joyce celý zápas tlačil a Parker tak musel boxovat z ústupu. Ačkoliv Parker skvěle Joyceho trefoval, tak s tím to ani jednou příliš neotřáslo. Napoak Joyceho údery postupně ničili Parkera kolo od kola.

Joe Joyce vs Joseph Parker

Zápas měl podobný průběh jako s Danielem Duboisem, kterého Joyce postupně také chytře rozebral. Od šestého kola Joyce ještě přitvrdil a Parkerovi začali docházet síly. To vyvrcholilo v jedenáctém kole, kdy Joyce parádně Parkera trefil a ten letěl do provazů.

Novozélanďan se pokusil ještě vstát, ale nebyl schopen pokračovat. Joyce si tak připisuje další důležitou výhru a především zisk prozatímního světového titulu WBO. Nyní je oficiálním vyzývatelem úřadujícího šampióna Oleksandra Usyka.

Joe Joyce vs Joseph Parker