Sedláčková je zraněná, souboj o titul zrušen!

Lucie SedláčkováČeská boxerka Lucie Sedláčková nakonec o Mezinárodní titul organizace WBC bojovat nebude. Raven Chapman musí narychlo hledat náhradu!

Osmadvacetiletá česká boxerka Lucie Sedláčková (15-1-1, 6 KO) za celou profesionální kariéru prohrála pouze jediný zápas a to v roce 2018, kdy ji přeboxovala Nina Meinke z Německa, která tak získala uvolněný Evropský titul EBU. Od té doby byla opět stoprocentní a vyhrála čtyři zápasy v řadě.

Za výkony přišla taky skvělá nabídka z Anglie a Sedláčková obrovskou šanci získat prestižní Mezinárodní titul organizace WBC, který drží neporažená britská boxerka Raven Chapman (5-0-0, 2 KO). Duel se měl konat již příští sobotu, jenže Sedláčková onemocněla a musela tak důležitý zápas kariéry zrušit.

„Teď zažívám jeden z nejsmutnějších okamžiku mojí kariéry. Vždy jsem se snažila předvést nejlepší výkon jaký jsem mohla, ale bohužel teď tuto možnost nemám. Moc mě mrzí, že musím zrušit plánovaný zápas na 25. března ve Velké Británii“.

„Naneštěstí mě postihla nemoc a nebyla bych schopná předvést takový výkon, na který mám. Chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat mému manažerovi Conorovi Slaterovi a promotérovi Franku Warrenovi a zároveň se moc omlouvám soupeřce a přeji jí hodně štěstí do dalších zápasů. Doufám, že dostanu šanci tento zápas někdy vynahradit“. Napsala na sociální sítě česká boxerka.

Lucie Sedláčková vs Milena Koleva


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing