Dnes: Pascal vs Eifert

Jean Pascal vs Michael EifertBývalý světový šampión polotěžké váhy Jean Pascal a Interkontinentální šampión Michael Eifert se dnes utkají v eliminační bitvě organizace IBF!

DNES – Place Bell, Laval, Kanada
Polotěžká váha
Jean Pascal 🇭🇹🇨🇦🆚🇩🇪 Michael Eifert

Kanadská dvojka a světová sedmička Jean PASCAL (36-6-1, 20 KO) a německá čtyřka a světová čtyřiatřicítka „Diesel“ Michael EIFERT (11-1-0, 4 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace IBF!

Vážení
Jean Pascal: 79,3 kg
Michael Eifert: 79,4 kg

Jean Pascal vs Michael Eifert

Čtyřicetiletý rodák z Haiti boxující za Kanadu Jean Pacal (36-6-1, 20 KO) má v držení klasický světový titul WBA a stříbrný světový titul WBC. Oba pásy naposledy obhájil v prosinci 2019, když těsně na body přetlačil švédského boxera Badou Jacka. Od té doby Pascal v ringu nestál.

Jean Pascal

Na druhé straně čtyřiadvacetiletý německý bijec „Diesel“ Michael Eifert (11-1-0, 4 KO) má v držení Interkontinentální titul organizace IBF, který získal ve svém posledním duelu loni v červenci, když v těžkém zápase vybodoval Itala Adriana Sperandia.

Vítěz dnešního eliminačního duelu se stane povinným vyzývatelem neporaženého úřadujícího šampióna Artura Beterbieva (19-0-0, 19 KO). Ruský bijec má v držení IBF, WBC a WBO, které naposledy obhájil v lednu, když na galavečeru v Londýně v osmém kole ukončil domácího bijce Anthonyho Yarde.

Michael Eifert


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing