Sandor Martin nahradí nemocného Pedrazu!

Teofimo Lopez vs Sandor martinDva bývalí světoví šampioni Teofimo Lopez a Jose Pedraza se nakonec New Yorku neutkají. Pedraza je nemocný a musel ze zápasu odstoupit a nahradí jej Španěl Sandor Martin!

Pětadvacetiletý americký boxer Teofimo Lopez získal před dvěma lety světové tituly WBA super, WBO a IBF v lehké váze, když překvapivě jasně vybodoval ukrajinského boxera Vasyla Lomachenka. Radost s titulů mu však vydržela jen do první obhajoby loni v listopady, ve které padl s Australanem George Kambososem.

Letos v srpnu se mezi šestnáct provazů vrátil, ale už do super lehké váhy. V nové váhovce si lehce poradil s mexickým boxerem Pedrem Campou, kterého ukončil v sedmém kole a získal Mezinárodní titul WBO a pás Severní Ameriky NABF.

Teofimo Lopez vs Pedro Campa

Nyní ho čeká druhý zápas v super lehké váze a do cesty se mu měl původně postavit třiatřicetiletý portorický boxer a bývalý světový šampión super pérové a lehké váhy Jose Pedraza. Nicméně onemocněl a musel přerušit přípravu a tudíž odstoupit ze zápasu. Do ringu se vrátí až příští rok. Promotéři hledali náhradu a tou je nakonec španělský bijec Sandor Martin.

Devětadvacetiletý španělský boxer drží mezinárodní titul organizace WBA, který získal ve svém posledním duelu letos v dubnu, když jasně přeboxoval mexického boxera Jose Felixe. Duel s Lopezem bude zároveň eliminační soubojem organizace WBC.

Sandor Martin