Fury: Adeleye ovládne těžkou váhu!

Tyson Fury a David AdeleyeŠampion organizace WBC v těžké váze Tyson Fury podpořil jednoho ze svých neporažených sparingpartnerů a věří, že David Adeleye se stane králem těžké váhy!

„David Adeleye je jednoznačně budoucností této divize. Po posledním tréninku jsem mu řekl jasně: Musíš si věřit, protože ty po mě převezmeš žezlo. Kdybych si nemyslel, že je to výjimečný boxer, tak bych ho nepovolával do svého tréninkového kempu“. Začal chválou úřadující šampión.

„Neskutečně se zlepšuje a trénujeme spolu už déle jak dva roky. Stále se učí, ale jednou se stane králem těžké váhy jako jsem já. Nikdy ani chvilku neváhám a jakmile se připravuji na zápas, tak volám Davidovi a ten vždy přijede“. Dodal Tyson Fury.

Tyson Fury a David Adeleye

Šestadvacetiletý rodák z Londýna David Adeleye (10-0-0, 9 KO) odstartoval profesionální kariéru bez nějakých větších zkušeností v prosinci 2019, kdy v prvním kole ukončil litevského boxera Dmitrije Kalinovskije. Letos si už na své konto připsal dvě výhry před limitem, když v dubnu vyprovodil ve čtvrtém kole krajana Chrise Healeye a minulý týden také ve druhém kole Elvise Garciu z Mexika.

Nyní připravuje světového šampióna Tysona Furyho (32-0-1, 23 KO) na obhajobu pásu WBC, která Furyho čeká 3. prosince na galavečeru v Londýně, kde se střetně potřetí v kariéře s krajanem Dereckem Chisorou (33-12-0, 23 KO), kterou již v minulosti dvakrát porazil.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3