Sanchez zdemoloval Negrona a obhájil tituly!

Frank SanchezKubánský boxer Frank Sanchez opět dominoval a v devátém kole ukončil Carlose Negrona z Portorika. Obhájil tak tituly WBO NABO a Kontinentální americký pás WBC!

15.10.2022 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇵🇷 Carlos Negron
9. kolo TKO

Třicetiletý kubánský boxer „The Cuban Flash“ Frank Sanchez (21-0-0, 14 KO) a o pět let starší Portoričan Carlos Negron (25-4-0, 20 KO) se měli utkat již letos v lednu, ale Negron neprošel testem na Covid19 a musel se ze zápasu stáhnout.

Dnes se tak na galavečeru Brooklynu konečně utkali a byla z toho jednoznačná záležitost. Kubánec byl boxoval tvrdě a agresivně a nedával Negronovi moc prostoru. Portorický boxer se snažil se Sanchezem držet krok, ale za každý úder, který vyslal směr Sanchez se mu vrátili tři.

Frank Sanchez vs Carlos Negron

Sanchez po tvrdé kombinaci v osmém kole zlomil Negronovi nos a o přestávce se byl na Portoričana podívat lékař, který nakonec po rychlé prohlídce pustil Negrona dál. V devátém kole poslal Sanchez tvrdou pravačku a Negron spadl do provazů a byl v počítání otřesen.

Frank Sanchez

Ačkoliv se chtěl Negron ještě vrátit do zápasu, tak po dalších kobinacích Kubánce zápas možná i předčasně zastavil ringoví sudí. Sanchez tak obhájil tituly WBO NABO a Kontinentální americký pás WBC a je na dobré cestě k světovému titulu. Aktuálně mu patří 12. pozice světového žebříčku.