Sanchez vs Negron již příští týden!

Frank Sanchez vs Carlos NegronFrank Sanchez bude na galavečeru v americkém Barclays centru obhajovat tituly WBO NABO a Kontinentální americký pás WBC. Jeho soupeřem bude Carlos Negron z Portorika!

15.10.2022 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇵🇷 Carlos Negron
Přímý přenos na Fox PPV!

Neporažená kubánská dvojka a světová třináctka „The Cuban Flash“ Frank SANCHEZ (20-0-0, 13 KO) a portorická jednička Carlos NEGRON (25-3-0, 20 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBO NABO a Kontinentální americký pás WBC!

Frank Sanchez

Třicetiletý kubánský boxer Frank Sanchez a o pět let starší Portoričan Carlos Negron se měli utkat již letos v lednu, ale Negron neprošel testem na Covid19 a musel se ze zápasu stáhnout. Na galavečeru v Hollywoodu jej nahradil rumunský boxer Christian Hammer.

Carlos Negron

Zápas byl v podání Sancheze naprosto dominantní a Hammera jasně vybodoval 3x 100:89. Nyní se tak utkají v náhradním termínu 15. října a Kubánec bude obhajovat tituly, která má v držení již déle jak dva roky. Pás WBO NABO získal v roce 2019 výhrou nad Victorem Bisbalem a o necelý rok později také Kontinentální americký pás WBC výhrou nad Američanem Joeyem Dawejkem.

Hlavním duelem galavečera v Barclays centru bude samozřejmě druhý semifinálový souboj v rámci eliminace organizace WBC těžké váhy Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) vs Robert Helenius (31-3-0, 20 KO).

Deontay Wilder vs Robert Helenius